Vladislav Demchenko: "Закриття третьої освітньої програми у цьому місяці. ..."

Vladislav Demchenko в facebook:

Закриття третьої освітньої програми у цьому місяці. Основи християнського богословя, старт якої відбувся 8 місяців тому, викликала багато суперечливих емоцій, але стала успішною і суспільно-корисною! Це б не сталося без 16 випускників, які 2 рази на тиждень відвідували заняття, викладачів та наших партнерів. Спеціальні слова подяки - Владислав Демченко - за конструктив, позитив і душу проекту. Об этом сообщает ПИЛА со ссылкой на СМИ.

8 місяців невпинного навчання 1 0 цікавих навчальних дисциплін 1 2 викладачів - представників академічного та богословського кола 2 рази на тиждень зан ... яття - дискусії, лекції, практики та обговорення безліч нових знань, вражень, знайомств!!! Це - сертифікатна освітня програма Основи християнського богословя нашого Університету і Вінницької єпархії Української Православної Церкви за підтримки Управління у справах національностей і релігій Вінницької облдержадміністрації.

Сьогодні 16 випускників першої у Вінниці програми Основи християнського боголсовя отримали сертифікати ДонНУ імені Василя Стуса!

З вітальними словами виступили Митрополит Вінницький і Барський Симеон та проректор ДонНУ імені Василя Стуса Тетяна Нагорняк.

Фільм і фотоколаж, спогади викладачів і враження випускників - атмосфера родинності довго не відпускала причетних до світлої події.

Проекти живуть своїм продовженням, тому сьогодні було анонсовано набір на другу сертифікатну освітню програму Основи християнського богословя.

# TheologyDonNUVladislav Demchenko
Vladislav Demchenko
Vladislav Demchenko
Vladislav Demchenko


ТОП новости

Вход

Меню пользователя