В ОБСЄ розповіли, як бойовики роздають паспорти «ЛНР»

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom: .0001pt; line-height: normal;"><span style="font-size: 12.0pt; mso-bidi-font-size: 11.0pt; font-family: ‘Times New Roman’,’serif’;">Фото: УФМС Росії<o:p></o:p></span> Об этом сообщает <a href=radio-mb.in.ua со ссылкой на СМИ.

— В ОБСЄ розповіли, як бойовики роздають паспорти «ЛНР»">

Фото: УФМС Росії

Ажіотажу щодо отриманням документа ОБСЄ не виявила


В Алчевську спостерігачі місії ОБСЄ зафіксували видачу бойовиками паспортів «ЛНР» місцевому населенню на окупованій території.


Про це йдеться у звіті місії ОБСЄ.


Спостерігачі місії повідомляють про чергу з близько 30 осіб, чоловіків і жінок різного віку для подачі документів на отримання паспорта терористичної організації «ЛНР».


«Жінка з черги розповіла, що чекає вже годину і що офіс приймає 4-5 заяв на день. Чоловік повідомив, що подає документи для отримання паспорта, що видається збройними формуваннями, для подальшого отримання паспорта громадянина РФ, де він живе і працює з 2014 року», – розповіли у місії.


Члени патруля СММ ОБСЄ також бачили жінку, підлітка (14 років) і трьох чоловіків (25-35 років), які вийшли з будівлі, біля якої була черга, з паспортами «ЛНР» в руках.


Як повідомлялося, у ЄС розробляють правила ідентифікації паспортів РФ, виданих жителям Донбасу.


Тука: Російські паспорти не зацікавили жителів Донбасу.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/v-obsje-rozpovili-jak-bojoviki-rozdajut-pasporti-lnr-617215.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя